ورود
قوانین و شرایط استفاده
قوانین

برای استفاده از سرویس آی‌اواس اپس و دوام سرویس، قوانینی در نظر گرفتیم که با ثبت نام و استفاده از سرویس،‌ آنها را پذیرفته‌اید.

 1. اپلیکیشن‌هایی که در آی‌اواس اپس بارگذاری میشوند بایستی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و آی‌اواس اپس این حق را دارد که در صورت مشاهده تخلف از این امر،‌ اپلیکیشن و حساب کاربری را غیر فعال نماید. در صورت نقض این مورد، هزینه پرداخت شده قابل بازگشت نمی‌باشد.
 2. آی‌اواس اپس مسئول محتوای اپلیکیشن‌های Sign شده نیست و مسئولیت محتوای اپلیکیشن‌ها،‌ صاحب امتیاز اپلیکیشن در آی‌اواس اپس می‌باشد.
 3. آی‌اواس اپس مسئولیتی در قبال عدم کارکرد صحیح اپلیکیشن‌های Sign شده ندارد.
 4. آی‌اواس اپس حامی قانون کپی‌رایت می‌باشد و تخطی از این قانون من جمله ایجاد فروشگاه‌های اپلیکیشن،‌ ارسال اپلیکیشن‌هایی که سازنده‌شان شخص/شرکت دیگری است و مواردی از این قبیل، در صورت مشاهده منجر به حذف اپلیکیشن و غیر فعال شدن کاربر می‌گردد و هزینه پرداخت شده قابل بازگشت نمی‌باشد.
 5. آی‌اواس اپس متعهد به پایداری دسترسی و خدمات اپلیکیشن‌های موجود روی این وب سایت در تمامی روزهای سال می‌باشد مگر در موارد ذکر شده در بندهای ۶ و ۷.
 6. آی‌اواس اپس در صورت بروز مشکل در ساختار اینترپرایز از جمله بسته شدن اکانت، در صورت امکان، اکانت دیگری جهت بهره برداری در سیستم جایگزین می‌کند و در سریعترین حالت ممکن، تمامی خدمات را به حالت عادی بازمی‌گرداند. بدیهی است در صورت عدم امکان ارائه خدمات به دلایل غیر منتظره از جمله تحریم و یا عدم اجازه اپل به استفاده از حساب اینترپرایز، مسئولیتی متوجه آی‌اواس اپس نخواهد بود.
 7. در صورت بروز هرگونه اشکال به علت وجود فورس ماژور از قبیل سیل، زلزله، جنگ، اعتصاب، تحریم، غیر فعال شدن اکانت اینترپرایز و غیره به صورتی که ادامه ارائه خدمات ممکن نباشد، هیچگونه مسئولیتی متوجه آی‌اواس اپس نخواهد بود. در صورت بروز این موارد، فقط وجوه پرداختی مربوط به پلن‌های خریداری شده در بازه هفت (۷) روزه این اتفاق، قابل بازگشت خواهند بود.
 8. هزینه هر پلن به صورت علی‌الحساب بوده و شامل یک اپلیکیشن با یک bundle identifier می‌باشد. در صورت وجود بیش از یک bundle identifier در یک اپلیکیشن، ۲۵٪ مبلغ پلن برای هر bundle identifier اضافه دریافت خواهد شد.
 9. کلیه پلن‌های آی‌اواس اپس با تعداد آپدیت‌های نامحدود می‌‌باشد و آی‌اواس اپس موظف است زیر ساخت لازم برای نگهداری و بروزرسانی اپلیکیشن‌ها را فراهم نماید.
 10. آی‌اواس اپس هزینه‌ای مازاد بر پلن، بابت آپدیت‌های اپلیکیشن‌ها دریافت نمی‌کند.
 11. خدمات sign آی‌اواس اپس به صورت کاملا اتوماتیک و بدون دخالت نیروی انسانی انجام می‌شود. آی‌اواس اپس هیچگونه دخل و تصرفی در اپلیکیشن‌ها نمی‌نماید.
 12. اپلیکیشن‌های sign شده روی آی‌اواس اپس به صورت تضمینی قابلیت نصب بر روی گوشی‌های دستکاری نشده (غیر جیلبرک) را خواهند داشت. بدیهی است عدم نصب روی گوشی‌های دستکاری شده، تضمینی از سوی آی‌اواس اپس ندارد.
 13. جهت استمرار خدمات، آی‌اواس اپس، دسترسی به نصب برنامه‌ها را برای کشورهای دیگر جز ایران بسته است. لذا نصب اپلیکیشن از IP های خارج از ایران، همینطور در صورت استفاده از VPN و پراکسی امکان‌پذیر نمی‌باشد.
 14. استخراج فایل نصبی از لینک دانلود آی‌اواس اپس بدون هماهنگی با آی‌اواس اپس، بدلیل امکان عدم رعایت مسائل امنیتی و پیشگیری از غیر فعال شدن قابلیت sign اپلیکیشن‌ها، ممنوع بوده و در صورت مشاهده، آی‌اواس اپس حق غیر فعال کردن اپلیکیشن و حساب کاربری را برای خود محفوظ می‌دارد. در صورت تخطی از این مورد، هزینه پرداخت شده قابل بازگشت نمی‌باشد.
 15. آی‌اواس اپس متعهد می‌گردد تا از طریق تیکت پاسخگوی تمامی سوالات کاربران در مورد خدمات ارائه شده روی این وب سایت باشد.
 16. در صورت درخواست انصراف از سرویس به دلایل خارج از موارد مذکور در این صفحه، اگر تا به حال از سرویس استفاده نشده باشد آی‌اواس اپس پس از کسر جریمه انصراف (حداقل ۲۵٪ هزینه پلن) مبلغ باقی‌مانده از پلن را به شماره حساب کاربر واریز می‌نماید. لازم به ذکر است، بازگشت وجه در صورت درخواست انصراف مشمول پلن‌های استارتاپی و همچنین پلن‌هایی که با کد تخفیف خریداری شده‌اند نمی‌باشد.
 17. بر طبق محدودیت‌های اعمالی اپل از آی‌اواس ۱۱ به بعد، جهت خروجی گرفتن به صورت AdHoc که فایل ورودی جهت استفاده از خدمات آی‌اواس اپس می‌باشد، نیاز به Developer Account شخصی فعال می‌باشد.
 18. آی‌اواس اپس زیر نظر مستقیم و با پشتیبانی سیب فعالیت می‌کند. در صورت نیاز به تماس مستقیم با سیب از اطلاعات تماس مندرج در پایین صفحه و همینطور فرم تماس سیب استفاده نمایید.
 19. آی‌اواس اپس موظف است تغییرات در صفحه قوانین وب سایت را به صورت ایمیل به اطلاع کاربران برساند.

این قوانین در حال به روز رسانی می‌باشد و لازم است که طی زمان، به این صفحه سر بزنید.

آخرین بروز رسانی: ۸ اسفند ماه ۱۳۹۷

نسخه پیشین قوانین و شرایط استفاده